DBHko koordinatzailea
  • Amaia Etxeberria    aetxeberria@markinabhi.org       Gurasoen ordua: astelehena eta asteazkena 11:30-12:25

Tutoreak

  • 1A - Leyre Argoitia    largoitia@markinabhi.org         Gurasoen ordua:   astelehena 12:25-13:20
  • 1B - Miren Garcia    mgarcia@markinabhi.org           Gurasoen ordua:  osteguna 9:10-10:05
  • 1C - Andoni Lariz    alariz@markinabhi.org              Gurasoen ordua:   asteartea 10:05-11:00 
  • 2A - Egoitz Atxikallende   eatxikallende@markinabhi.org    Gurasoen ordua: ostirala 9:10-10:05
  • 2B - Cecilia Fernandez    cfernandez@markinabhi.org       Gurasoen ordua: asteartea 11:30-12:25
  • 3A - Julen Meabe    jmeabe@markinabhi.org                Gurasoen ordua: astelehena 10:05-11:00
  • 3B - Itziar Isusi    iisusi@markinabhi.org                        Gurasoen ordua: asteazkena 10:05-11:00
  • 4A - Alizia Arruabarrena aarruabarrena@markinabhi.org       Gurasoen ordua: osteguna 10:05-11:00
  • 4B - Janire Nogales   jnogales@markinabhi.org               Gurasoen ordua:  astelehena 11:30-12:25

Hizkuntz Normalkuntzarako Planaren arduradunak

  • Julen Meabe   jmeabe@markinabhi.org ,         Andoni Lariz    alariz@markinabhi.org 

Jantokiko arduraduna

  • Yolanda Urkidi    yurkidi@markinabhi.org               Gurasoen ordua: ostirala 11:30-12:25

Orientatzailea

  • Amaia Etxeberria    aetxeberria@markinabhi.org    Gurasoen ordua: astelehena eta asteazkena  11:30-12:25

Heziketa bereziko irakasleak

  • Maite Aburruza    maburruza@markinabhi.org                 Gurasoen ordua:  asteazkena 10:05-11:00
  • Nekane Madariaga    nmadariaga@markinabhi.org         Gurasoen ordua:  asteazkena 10:05-11:00

Irakaslegoa Mintegika

  • Bertoko Hizkuntzak:
    • Inma Urrutibeaskoa    iurrutibeaskoa@markinabhi.org  Gurasoen ordua:  asteartea 9:10-10:05
    • Julen Meabe   jmeabe@markinabhi.org                         Gurasoen ordua:  astelehena 10:05-11:00
    • Andoni Lariz   alariz@markinabhi.org                             Gurasoen ordua:  asteartea 10:05-11:00
    • Janire Nogales   jnogales@markinabhi.org                    Gurasoen ordua: astelehena 11:30-12:25
    • Idoia Onandia  (mintegiburua)  ionandia@markinabhi.org     Gurasoen ordua:   asteartea 12:25-13:20
    • Naiara Rey    nrey@markinabhi.org                               Gurasoen ordua: asteartea 11:30-12:25
    • BegoƱa Reguera breguera@markinabhi.org                 Gurasoen ordua: asteartea 9:10-11:05
    • Mikel Ortiz de Zarate  mortizdezarate@markinabhi.org   Gurasoen ordua: ostirala 9:10-11:00
  • Atzerriko Hizkuntzak:
    • Alizia Arruabarrena (mintegiburua)    aarruabarrena@markinabhi.org    Gurasoen ordua: osteguna 10:05-11:00
    • Leyre Argoitia    largoitia@markinabhi.org                     Gurasoen ordua: astelehena  12:25-13:10
  • Zientziak:
    • Sorkunde Plaza    (mintegiburua)  splaza@markinabhi.org   Gurasoen ordua: osteguna 9:10-10:05
    • Batirtze Zumajo    bzumajo@markinabhi.org                         Gurasoen ordua: asteazkena 9:10-05
    • Egoitz Atxikallende    eatxikallende@markinabhi.org             Gurasoen ordua: ostirala 9:10-10:05
    • Josune Goti   jgoti@markinabhi.org                                      Gurasoen ordua: asteartea 11:30-12:25
    • Itziar Isusi    iisusi@markinabhi.org                                      Gurasoen ordua: asteazkena 10:05-11:00
    • Yolanda Urkidi    yurkidi@markinabhi.org                             Gurasoen ordua: ostirala 11:30-12:25
    • Aizea Espilla    aespilla@markinabhi.org                              Gurasoen ordua: asteazkena 9:10-10:05
  • Gizarte Zientziak:
    • Cecilia Fernandez (mintegiburua)   cfernandez@markinabhi.org  Gurasoen ordua: asteartea 11:30-12:25
    • Miren Garcia    mgarcia@markinabhi.org                                      Gurasoen ordua: osteguna 9:10-10:05
    • Joseba Andoni Aramaio    jaramaio@markinabhi.org                    Gurasoen ordua: asteartea 11:25-13:20
    • Josu Zuberogoitia    jzuberogoitia@markinabhi.org                       Gurasoen ordua: astelehena 9:10-10:05
    • Ziortza Malaxetxebarria    zmalaxetxebarria@markinabhi.org
  • Orientazioa:
    • Amaia Etxeberria (mintegiburua) aetxeberria@markinabhi.org    Gurasoen ordua: astelehena/asteazkena 11:30
    • Maite Aburruza    maburruza@markinabhi.org                            Gurasoen ordua: asteazkena 10:05-11:00
    • Nekane Madariaga    nmadariaga@markinabhi.org                   Gurasoen ordua: 10:05-11:00
  • Gorputz Heziketa:
    • Jon Aboitiz (mintegiburua)    jaboitiz@markinabhi.org                Gurasoen ordua: asteazkena 11:30:12:25