2C taldea - Ikasgaiak, irakasleak eta e-mailak:

 

Tutorea: Sara Zendoia - szendoia@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Andoni Lariz - alariz@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Idoia Onandia - ionandia@markinabhi.org

Matematika: Sorkunde Plaza - splaza@markinabhi.org

Gizarte: Cecilia Fernandez - cfernandez@markinabhi.org

Ingelesa: Sara Zendoia - szendoia@markinabhi.org

Fisika Kimika: Itsaso Barbarias - ibarbarias@markinabhi.org

Teknologia: Iraide Elgezua - ielgezua@markinabhi.org -

Musika: Kemen Bedialauneta - kbedialauneta@markinabhi.org -

Plastika: Ziortza Malaxetxebarria - zmalaxetxebarria@markinabhi.org -

Etika: Josu Zuberogoitia - jzuberogoitia@markinabhi.org

IKT: Ane Loroño(Sara hawari) aloroño@markinabhi.org  (shawari@markinabhi.org)

Gorputz Heziketa: Josu Badiola - jbadiola@markinabhi.org

Pedagogia Terapeutikoa: Maite Aburruza - maburruza@markinabhi.org

Laguntza irakaslea: Goizane Larramendi - glarramendi@markinabhi.org

 

-