4A taldea - Ikasgaiak eta irakasleak:

 

Tutorea: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Juan Irigoien - jirigoien@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Iratxe Lasa - ilasa@markinabhi.org

Matematika: Gorka Cámara - gcamara@markinabhi.org

Gizarte: Miren Garcia - mgarcia@markinabhi.org

Ingelesa: Alizia Arruabarrena - aarruabarrena@markinabhi.org

Fisika Kimika: Itsaso Barbarias - ibarbarias@markinabhi.org

Biologia-Geologia: Josune Goti - jgoti@markinabhi.org

Zientzia aplikatuak: Josune Goti - jgoti@markinabhi.org

Teknologia (a): Egoitz Atxikallende - eatxikallende@markinabhi.org

Teknologia (b): Iraide Elgezua - ielgezua@markinabhi.org

Latina: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org

Ekonomia: Miren García - mgarcia@markinabhi.org

Informatika: Ane Loroño(Sara hawari) aloroño@markinabhi.org  (shawari@markinabhi.org)

English Workshop: Leyre Argotitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org

Euskal Kultura: Iratxe Lasa - ilasa@markinabhi.org / Goizane Larramendi - glarramendi@markinabhi.org

Etika: Josu Zuberogoitia - jzuberogoitia@markinabhi.org

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz - jaboitiz@markinabhi.org