3B taldea - Ikasgaiak eta irakasleak:

 

Tutorea: Leticia Viteri Comunion - lviteri@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Amaia Rementeria Maruri- arementeria@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Leticia Viteri Comunion - lviteri@markinabhi.org

Matematika: Itziar Isusi Dominguez - iisusi@markinabhi.org

Gizarte: Cecilia Fernandez Beitia - cfernandez@markinabhi.org

Ingelesa: Leyre Argoitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org

Fisika Kimika: Batirtze Zumajo Urresti - bzumajo@markinabhi.org

Biologia-Geologia: Josune Goti Larizgoitia - jgoti@markinabhi.org

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org

Musika: Kemen Bedialauneta Ibaibarria - kbedialauneta@markinabhi.org

Plastika: Ismene Costilla Urrutia - icostilla@markinabhi.org

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org