3A taldea - Ikasgaiak eta irakasleak:

 

Tutorea: Iratxe Lasa - ilasa@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Juan Irigoien - jirigoien@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Iratxe Lasa - ilasa@markinabhi.org

Matematika: Sorkunde Plaza - splaza@markinabhi.org

Gizarte: Cecilia Fernandez Beitia - cfernandez@markinabhi.org

Proiektu komunitarioa: Iratxe Lasa - ilasa@markinabhi.org

Ingelesa: Alizia Arruabarrena - aarruabarrena@markinabhi.org

Fisika Kimika: Itsaso Barbarias - ibarbarias@markinabhi.org

Biologia-Geologia: Amagoia Olabarriaga - aolabarriaga@markinabhi.org

Teknologia eta Digitalizazioa: Iraide Elgezua - ielgezua@markinabhi.org

Musika: Kemen Bedialauneta - kbedialauneta@markinabhi.org

Plastika: Ziortza Malaxetxebarria Burgoa - zmalaxetxebarria@markinabhi.org

Adierazpen artistikoa: Ziortza Malaxetxebarria Burgoa - zmalaxetxebarria@markinabhi.org

Kultura zientifikoa: Egoitz Atxikallende - eatxikallende@markinabhi.org

Pentamendu kritikoa eta autonomoa: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org

Gorputz heziketa: Josu Badiola - jbadiola@markinabhi.org

Pedagogia terapeutikoa: Maite Aburruza - maburruza@markinabhi.org