2A taldea - Ikasgaiak eta irakasleak:

 

Tutorea: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org -

Euskara eta Literatura: Naiara Rey Perez - nrey@markinabhi.org -

Julen Meabe Zabala - jmeabe@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Janire Nogales Prieto - jnogales@markinabhi.org -

                                            Gaztelania 2 irakaslea

Matematika: Sorkunde Plaza Lapresa - splaza@markinabhi.org -

Itziar Isusi Dominguez - iisusi@markinabhi.org

Gizarte: Cecilia Fernandez Beitia - cfernandez@markinabhi.org -

Ingelesa: Alizia Arruabarrena Mendiolagarai - aarruabarrena@markinabhi.org -

Fisika Kimika: Batirtze Zumajo Urresti - bzumajo@markinabhi.org -

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org -

Musika: Joseba Andoni Aramaio Irueta - jaramaio@markinabhi.org -

Plastika: Ziortza Malaxetxebarria Burgoa- zmalaxetxebarria@markinabhi.org -

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org -

IKT: Yolanda Urkidi Onaindia - yurkidi@markinabhi.org -

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org -