2A taldea - Ikasgaiak eta irakasleak:

 

 

Tutorea: Sorkunde Plaza Lapresa - splaza@markinabhi.org - ostegunetan, 11:30 - 12:25

Euskara eta Literatura: Naiara Rey Perez - nrey@markinabhi.org - ostegunetan, 09:10 - 10:05

Gaztelania eta Literatura: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org - astelehenetan, 09:10 - 10:05

Matematika: Sorkunde Plaza Lapresa - splaza@markinabhi.org - ostegunetan, 11:30 - 12:25

Gizarte: Cecilia Fernandez Beitia - cfernandez@markinabhi.org - ostegunetan, 10:05 -11:00

Ingelesa: Alizia Arruabarrena Mendiolagarai - aarruabarrena@markinabhi.org, asteazkenetan, 12:25 - 13:20

Fisika Kimika: Batirtze Zumajo Urresti - bzumajo@markinabhi.org, astearteetan, 10:05 - 11:00

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org - asteazkenetan, 10:05 - 11:00

Musika: Kemen Bedialauneta Ibaibarria - kbedialauneta@markinabhi.org - asteazkenetan, 11:30 - 12:25

Plastika: Ismene Costilla Urrutia- icostilla@markinabhi.org - astearteetan, 11:30 - 12:25

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org - asteazkenetan, 10:05 - 11:30

IKT: Yolanda Urkidi Onaindia - yurkidi@markinabhi.org - ostiraletan, 12:25 - 13:20

Gorputz Hezikta: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org - asteazkenetan, 11:30 - 12:25