1A taldea - Ikasgaiak, irakasleak eta e-mailak:

 

Tutorea: Gorka Cámara - gcamara@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Inmaculada Urrutibeaskoa Arriaga - iurrutibeaskoa@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org

Matematika: Gorka Cámara - gcamara@markinabhi.org

Gizarte: Miren Garcia - mgarcia@markinabhi.org

Ingelesa: Sara Zendoia - szendoia@markinabhi.org

Natur Zientziak: Josune Goti - jgoti@markinabhi.org

Musika: Kemen Bedialauneta- kbedialauneta@markinabhi.org

Plastika: Ziortza Malaxetxebarria - zmalaxetxebarria@markinabhi.org

Etika: Josu Zuberogoitia - jzuberogoitia@markinabhi.org -

Teknol. eta Digit. Hastapenak: Ane Loroño(Sara hawari) aloroño@markinabhi.org  (shawari@markinabhi.org)

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz - jaboitiz@markinabhi.org

Frantsesa: Goizane Larramendi - glarramendi@markinabhi.org

Proiektu Komunitarioa: Gorka Cámara - gcamara@markinabhi.org

Pedagogia Terapeutikoa: Edurne Arrizabalaga - earrizabalaga@markinabhi.org