1A taldea - Ikasgaiak, irakasleak, e-mailak eta gurasoen harrerarako orduak:

 

Tutorea: Leyre Argoitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org - astearteetan, 09:10 - 10:05

Euskara eta Literatura: Inmaculada Urrutibeaskoa Arriaga - iurrutibeaskoa@markinabhi.org - ostiraletan, 10:05 - 11:00

Gaztelania eta Literatura: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org - astelehenetan, 09:10 - 10:05

Matematika: Sorkunde Plaza Lapresa - splaza@markinabhi.org - ostegunetan, 11:30 - 12:25

Gizarte: Miren Garcia Lartitegi - mgarcia@markinabhi.org - ostegunetan, 09:10 - 10:05

Ingelesa: Leyre Argoitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org - astearteetan, 09:10 - 10:05

Biologia-Geologia: Josune Goti Larizgotia - jgoti@markinabhi.org - astearteetan, 11:30 - 12:25

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org - asteazkenetan, 10:05 - 11:00

Musika: Kemen Bedialauneta Ibaibarria - kbedialauneta@markinabhi.org - asteazkenetan, 11:30 - 12:25

Plastika: Ismene Costilla Urrutia- icostilla@markinabhi.org - astearteetan, 11:30 - 12:25

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org - asteazkenetan, 10:05 - 11:30

IKT: Yolanda Urkidi Onaindia - yurkidi@markinabhi.org - ostiraletan, 12:25 - 13:20

Gorputz Hezikta: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org - asteazkenetan, 11:30 - 12:25