Grupo 4A - asignaturas y profesorado:

 

Tutorea:Alizia Arruabarrena Mendiolagarai - aarruabarrena@markinabhi.org

Euskara eta Literatura: Andoni Lariz Bustindui - alariz@markinabhi.org

Gaztelania eta Literatura: Janire Nogales Prieto - jnogales@markinabhi.org

Matematika: Aizea Espilla Olabarriaga - aespilla@markinabhi.org

Gizarte: Miren Garcia Lartitegi - mgarcia@markinabhi.org

Ingelesa: Alizia Arruabarrena Mendiolagarai - aarruabarrena@markinabhi.org

Fisika Kimika: Batirtze Zumajo Urresti - bzumajo@markinabhi.org

Biologia-Geologia: Josune Goti Larizgoitia - jgoti@markinabhi.org

Zientzia aplikatuak (a): Batirtze Zumajo Urresti - bzumajo@markinabhi.org

Zientzia aplikatuak (b): Begoña Reguera Camara - breguera@markinabhi.org

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org

Latina: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org

Ekonomia: Cecilia Fernandez Beitia - cfernandez@markinabhi.org

Informatika: Yolanda Urkidi Onaindia - yurkidi@markinabhi.org

English Workshop: Leyre Argotitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org Alizia Arruabarrena Mendiolagarai - aarruabarrena@markinabhi.org

Euskal Kultura: Joseba Andoni Aramaio Irueta - jaramaio@markinabhi.org

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org