Grupo 1B - Asignaturas, profesorado y correo electrónico:

 

Tutorea: Miren Garcia Lartitegi - mgarcia@markinabhi.org -

Euskara eta Literatura: Andoni Lariz Bustindui - alariz@markinabhi.org -

Gaztelania eta Literatura: Idoia Onandia Olea - ionandia@markinabhi.org -

Matematika: Sorkunde Plaza Lapresa - splaza@markinabhi.org -

Gizarte: Miren Garcia Lartitegi - mgarcia@markinabhi.org -

Ingelesa: Leyre Argoitia Gorostola - largoitia@markinabhi.org -

Biologia-Geologia: Josune Goti Larizgotia - jgoti@markinabhi.org -

Teknologia: Egoitz Atxikallende Ortuzar - eatxikallende@markinabhi.org -

Musika: Joseba Andoni Aramaio Irueta - jaramaio@markinabhi.org -

Plastika: Ziortza Malaxetxebarria Burgoa- zmalaxetxebarria@markinabhi.org -

Etika: Josu Zuberogoitia Espilla - jzuberogoitia@markinabhi.org -

IKT: Yolanda Urkidi Onaindia - yurkidi@markinabhi.org -

Gorputz Heziketa: Jon Aboitiz Hidalgo - jaboitiz@markinabhi.org -